• м. Київ, вул. Кубанської України 33А
  • (044)502-04-08 (099)365-03-76
The cart is empty

Професійна система відбілювання BEYOND

В системі Beyond об'єднані технології галогенового і світлодіодного випромінювання.

Дана професійна система розроблена для найбільш безпечного, найшвидшого та ефективного відбілювання зубів в кабінеті лікаря-стоматолога за одне відвідування протягом 30 хвилин.


Етапи відбілювання системою BEYOND у клініці за одне відвідування
Крок 1 
На губи пацієнта наноситься захисний гель і вставляється щоковий ретрактор. (Ретрактор BEYOND ™ FlexiBlue). Тканинною серветкою захищають область навколо зовнішньої сторони щокового ретрактора. Визначають чинний відтінок емалі зубів.Крок 2 Надягають на пацієнта захисні окуляри. Чистять зуби полірувальною пастою, яка містить частинки пемзи або полірувального піску. Підкладають ватні валики з обох сторін від щічних тяжів. Додатково наносять захисний засіб на внутрішні поверхні верхньої та нижньої губи.

 
Крок 3 Підсушують зуби і ясна. Наносять захисний свілозатверджуючий засіб BEYOND ™ BlueSeal Gingival Protection на ясна. Проводять світлозатвердження захисного гелю круговими рухами полімеризаційною лампою.

 

Крок 4
Наносять шар гелю BEYOND ™ II Advanced Formula Whitening Gel товщиною 2-3 мм на суху поверхню зубів.
Крок 5
 Ставлять лампу акселератора під кутом 90 градусів до поверхні зубів і починають 10-хвилинний цикл відбілювання. Процедуру повторюють тричі. Наносять на зуби гелеобразний фторид натрію і залишають на одну хвилину.ЗАВЕРШАЛЬНА ОБРОБКА

В кінці процедури за допомогою слюновідсмокта видаляють фтористий гель, прибирають захисну тканину, щічні ретрактори, ватяні валики, захисні окуляри та просять, щоб пацієнт прополоскав рот теплою водою. Демонструють пацієнту новий відтінок зубів і видають Керівництво по догляду за зубами після процедури відбілювання.

ВАЖЛИВІ ЗАУВАЖЕННЯ:

  • Не рекомендується проводити процедуру вагітним або годуючим жінкам і пацієнтам молодше 16 років.
  • Необхідно перервати процедуру відбілювання, якщо пацієнт повідомляє про серйозну чутливості зубів, видаляють весь відбілюючий гель перед нанесенням фтористого гелю.

Зауваження: протягом 24 годин після проведення процедури пацієнти повинні уникати прийняття їжі та напоїв, що містять фарбують речовини. Використання сигарет також має бути обмежена.


JooMix